Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

semra menteþe

Üye
Üye
Merhaba, ben Semra Menteşe
1997 Kastamonu Eğitim Fakültesi mezunuyum. Bu meslekte 17. yılımı çalışıyorum. Halen Giresun ili Görele ilçesi Görele Ortaokulunda görev yapmaktayım.

enver03

Üye
Üye

Merhabalar
Ben Isparta Eğitim Enstitüsü 1980 mezunuyum. Afyon Evciler'de görev yapıyorum. Herkese eğitim hayatında başarılar dilerim.

gaspýralý

Yeni Üye
Üye

ben turgut gaspıralı sosyl bilgiler öğretmeniyim 2014 şubatta atandım selçuk üniversitesi 2011 mezunuyumm

karanfill

Üye
Üye

Ankara. 18 yıllık Sosyal Bilgiler Öğretmeniyim. Burada yeni değilim ama buraya ilk kez yazıyorum. Burası benim için tam bir kaynak. Çok faydalandım ama bir katkı sunmadım. Yazın bu konuda çalışıp eklemeler yapmayı düşünüyorum. Zamanında çok çalıştım. Biraz da gençlerden faydalanalım dedim. Haksız da sayılmam,çok güzel çalışmalar çıkarıyorlar. Herkesin emeğine sağlık.

uzo42

Çalışkan Üye
Üye

erkanisanmaz' Alıntı:
Bu bölümde üyelerimiz kendisini tanıtırsa hem birbirimizi daha yakından tanımış oluruz hem de okul arkadaşlarımıza da rastlamış olabiliriz

Önce ben tanıtayım kendimi
Erkan İsanmaz. Denizli'liyim İlkokulu Denizli'de okduktan sonra Ortaokul ve Liseyi Isparta Gönen Öğretmen Lisesi'nde bitirdim. Pamukkale Üniversitesi Tarih Öğretmenliği 1998 mezunuyum. 5 yıl K. Maraş'ta Andırın İlçesi Beşbucak İlköğretim Okulunda çalıştım 2003-2005 yıllarında Denizli Acıpayam Apa İlköğretim Okulu, 2005-2008 arasında Denizli Merkez Ahmet Nuri Özsoy İlköğretim okulunda çalıştıktan sonra 2008-2013 yılları arasında Denizli Zaferiye Abalıoğu İlköğretim Okulunda görev yaptıktan sonra 4+4+4 dönüşümü ile Sıdıka Çalışkan Ortaokuluna geçtim.
Hocam ben de Denizli- Pamukkale Üni. 1998 Sınıf öğrt mezunuyum.Aynı sene anı yerde okumuşuz...