Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

H. AHMET

Aktif Üye
Üye

Tüm herkese selam ve saygılarımı sunarım. Ragıp UĞUR Sivas'lıyım. 1991 19 Mayıs Tarih Öğretmeliği mezunuyum. 5 yıl Erzurum'da çalıştıktan sonra Sivas merkeze geldim ve halen Başöğretmen Atatürk O.O. da çalışmaktayım. Site yetkililerine her daim taktir ve teşekkürlerimi bir borç biliyorum. Çok hizmetleri olmakta. Herkese sağlıklı günler dilerim.

salçalý mantý

Yeni Üye
Üye

merhabe ben de kayseri de staj yapıyorum. Yeni yeni keşfediyorum bu siteyi çook güzeel

burcusosbil

Yeni Üye
Üye

Sevgili öğretmen arkadaşlarım ben özel bir okulda sosyal bilgiler öğretmeniyim. Yıllardır sosyalbilgiler.biz den değerli öğretmenlerimin paylaşımları aracılıyla çok faydalandım herkesin emeğine sağlık. Benim konumuzun dışında bir ricam olacak. İzmir Bornovada oturuyorum ve yanıma bayan öğretmen veya düzenli bir işi olan ev arkadaşı arıyorum. Eğer okulunuzda veya çevrenizde ev arayan arkadaşlarınız varsa beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Bu arada herkese yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diliyorum...

sitare035

Yeni Üye
Üye
MERHABA DR. ÖZLEM YILDIZ. LİSANSTA 97 EGE TARİH MEZUNUYUM. DOKTORAM DOKUZ EYLÜLDEN. BU SİTEYİ OLDUKÇA GELİŞMİŞ BULDUM... TEŞEKKÜRLER...