Arama sonuçlarınız

1. M

İlköğretim Kurumları yönetmeliği uygulama ve katkısı rapor

merhaba zümrelerim böyle bir çalışma istendi mi sizden ve rapor var mı bu konu ile ilgili teşekkürler
  2. M

6.sınıf İMYAy kılavuz kitap arıyorum

okulunda fazla olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirimm
  3. M

hangi araç gereçleri ve yardımcı kaynaları tavsiye ediyorsunuz?

öğrencilere hangi yardımcı kaynakları nasıl aldırıyorsunuz ya da almıyor musunuz Teşekkür Ederim bir de araç gereç neler tavsiye edilir ben defter tutturmuyorum ama yine de 60 yapraklık bir defter istiyorum
  4. M

performans görevi ve proje önerileri bekliyorum

çok sıkıldım proje özellikle zor oluyor yönerge hazırlamamayım diye kitaptan vermeye çalışıyorum ama bana göre kitaptaki ödevler de zor performans görevi olarak konuları dağıtıp etkinlik ve sunu yaptırıyorum ama o da çok sıkıntılı grup çalışmaları sizler neler yapıyorsunuz hadi yapıyoruz...
  5. M

eggspert hakkında bilgi lütfen

diğer başlığı bulamadım derslerde kullanılabilecek bir materyal nasıl ulaşabiliriz gerçi nette baktım anasınıfı ve ilkokullar için diyor
  6. M

Bursa'da görev yapan sosyal bilgiler öğretmenleri

arkadaşlar farklı illerden başlık açmış ben de bursadaki sosyalcileri davet ediyorum
  7. M

panaroma 1453 e gittiniz mi?

bu müzeyi gezdiniz mi yorumlarınıza ihtiyacım var gezi yapmayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum ayrıca buraya yakın nereleri gezebiliriz bir de ilk kez gezi yapacağım zor geliyor tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  8. M

performans görevlerini nasıl veriyorsunuz?

sınıfta mı yaptıryorsunuz yoksa eve mi veriyorsunu ben çalışma kitaplarını değerlendirip öyle not veriyorum her öğretmen eve veriyor çocuklara yük oluyor diye geçen seneden beri böyle yapıyorum siz de durum nasıl Teşekkür Ederim
  9. M

sosyal bilg.mezunu arkadaşlar uyguladığınız farklı bie yöntem varsa paylşaır mıs

merhaba ben tarih mezunuyum 12 senedir iyice piştik meslekte ama yeni yöntemler arıyorum varsa okulda uyguladığınız etkili güzel bir yöntem paylaşır mısnız? teşekkürler
  10. M

tabu oyun kartları sosyal bilgiler için örnek varsa gönderir misiiz

dersimizde kullanmak üzere tabu oyunu hazırlamak istiyorum öğrencilerle beraber örnek kartlara ihtiyacım var ya da uygulamayı yapan bir arkadaş varsa nasıl uyguladığı hakkında görüşlerini almak istiyorum Teşekkür Ederim
  11. M

demokrasi ve insan hakları kulübünü sosyal bilgiler öğretmeni almak zorunda mı?

demokrasi kulübü sosyal bilgiler öğretmenlerine zorunlu mu bazı okullarda uygulanmıyor bizde her sene sosyalcilerden biri mecbur bırakılıyor bununla ilgili yazı vb. varsa paylaşır mısınız ve acil lütfen
  12. M

Özel eğitime gereksinimi olan çocuklarda yönelik bireyselleştirilmiş eğitim prog

bu semnire konusu aranıyor sitedekini gördüm varsa yeni çalışmalar bekliyorum teşekkürler
  13. M

Flaş bellekteki verileri kurtarmak için program arıyorum

flaş biçimlendirme istedi ve tüm bilgieri sildi kurtarmak için ne yapmalıyım teşekkürler
  14. M

Ders Durumu Zayıf (sınıfta Kalması Muhtemel)öğrenci İçin Tutanak Örneği Var Mı

arkadaşlar elinde böyle bir tutanak örneği olan gönderirse sevinirim 2. dönem için ailesine imzalatmayı düşünüyorum Teşekkür Ederim zayıf öğrenci için alınan ve alınması gereken tedbirler de varsa iyi olur
  15. M

İslamiyet Doğuyor Konuları İle İlgili Menkıbe Gönderebilir Misiniz

selam arkadaşlar Hz muhammed dönemi 4 halife konularında kıssa vb anlatıyor musnuz ben hiç girmedim Peygameber efendimiz'in el emin sıfatıyla ilgili bir hikaye anlattım onun dışında pas geçtim Hz. Ömer'in adaletinden bahsediyor kitap bir olay anlatayım dedim google da aradım çok uzun hepsi...
  16. M

İpek Yolu'nda Türkler Etkinlik

boşluk doldurma ve doğru yanlış
  17. M

Mustafa Filmine Gittiniz Mi

güzeldi öğrencilere izletilebilir siz ne düşünüyorsunuz
  18. M

6.sınıf 1. Ve 2. Ünite İle İlgili Test Vardı Bulamıyorum Yardım

cumartesi günü böyle bir başlık gördüm sonra hem test hem de sınav bölümüne baktım ulaşamadım yardım eder misiniz 1. ve 2. üniteyi kapsayan güzel bir teste ihtiyacım var
  19. M

Sosyal 6- Meridyenlerle İlgili Saat Hesapları Problem Çözüyor Musunuz

selam arkadaşlar meridyenlerle ilgili problemler çözüyor musnuz derste 2. üniteye yeni başladık ,coğrafi konum,paralel meridyen özellikleri verdikten sonra örnek çözmedim zaten zaman kalmadı diğer derste problem çözmeyi düşünüyorum ama kitapta ve amaçlarda yok siz veriyor musnuz Teşekkür Ederim ölçeklerde...
  20. M

Halk Kültürü 8- Yıllık Plan

halk kültürü 8 yıllık plan ve zümre arıyorum