tabu oyun kartları sosyal bilgiler için örnek varsa gönderir misiiz

madi

Çalışkan Üye
Üye
dersimizde kullanmak üzere tabu oyunu hazırlamak istiyorum öğrencilerle beraber örnek kartlara ihtiyacım var ya da uygulamayı yapan bir arkadaş varsa nasıl uyguladığı hakkında görüşlerini almak istiyorum Teşekkür Ederim

madi

Çalışkan Üye
Üye

yok mu hiç deneyen

ayýn calut

Yeni Üye
Üye
merhaba hocam ben de tabu hazırlamak istiyorum denemedim hiç bilgilerimizi paylaşalım

Şeyhmus Yüce

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz

madi' Alıntı:
dersimizde kullanmak üzere tabu oyunu hazırlamak istiyorum öğrencilerle beraber örnek kartlara ihtiyacım var ya da uygulamayı yapan bir arkadaş varsa nasıl uyguladığı hakkında görüşlerini almak istiyorum teşekkür ederim

Ben 8 lere yaptırdım performans görevi olarak ve işe yaradı. Yapanlar kadar diğerleri de oynarken eğlendiler. Kelimelerin konulardan oluşması ve yolun Atatürk yolundann oluşması da ders açısından faydalı oldu. Lakin öğrenciler çalışmaları elle yaptıkları için ve ben de geri verdiğim için elimde örneği yok.

ayýn calut

Yeni Üye
Üye
hocam aklınızda çocukların oyun esnasında anlatırken eğlendikleri yada bulmakta zorlandıkları kelimeleri yazar mısınız hangi kelimeleri kullanmayı yasakladınız bir kaç örnek verir misiniz?