sosyal bilg.mezunu arkadaşlar uyguladığınız farklı bie yöntem varsa paylşaır mıs

madi

Çalışkan Üye
Üye
merhaba ben tarih mezunuyum 12 senedir iyice piştik meslekte ama yeni yöntemler arıyorum varsa okulda uyguladığınız etkili güzel bir yöntem paylaşır mısnız? teşekkürler

madi

Çalışkan Üye
Üye
biz ne drama dersi ne diğer etkinlikleri gördük düz anlatım mezunuyuz o yüzden değerli paylaşımlarınızı bekliyorum biz sunu vs. kullanıyoruz darma yapmaya çalışıyoruz yarışma ben kimim neyim vs yapıyoruz ama farklı ne olabilir değişik yarışmalar olabilir tabu oyun kartları hazırlayalım diyorum ama örnek yok hiç elimizde

madi

Çalışkan Üye
Üye
sosyal bilg.mezunu arkadaşlar uyguladığınız farklı bie yöntem varsa paylşaır mıs

cevap yok teşekkürler başlığı kaldırayım o zaman sosyal bilgiler eğitiminin farklı programı olacağını düşünmüştüm:)

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

hocam son 1yılın en moda tekniği istasyon özel okullarda ısrarla uygulanıyor. br de öğrenci koçluğu var koçluğunu yaptığınız öğrenci sizin derslerinizde başarılı oluyor ama kesin çözüm değil

madi

Çalışkan Üye
Üye

öğrenci koçluğuna benzer bir modeli geçen sene müdürümüz uygulamaya çalıştı ama berrn pek gönüllü olmadım açıkçası hep bizden fedakarlık bekleniyor ama istasyonu bilmiyorum nette bakayım teşekkürler zalatar hocam