Yıl Sonu 8.sınıf Şube Öğretmnler Tutanağı Olan Varmı?

hakanozkan79

Çalışkan Üye
Üye
Selmalar elinde 8.sınıf Şube Toplantı Tutanağı olan varmı?Varsa Gönderirimisiniz.selamlar...

birdeniz

Üye
Üye
Hocam bizde ŞÖK lerin ana şablonu bu,buna göre hazırlanıyor tüm sınıfları ŞÖK leri,müfettişlerin verdiği bir plandır.Sadece 2. dönemden farklı olarak öğrenci başarı durumunda bir değişiklik yaptık,aynı planı 1.-2. ve sene sonu için kullandık.

Ekli dosyalar

• sene sonu ŞÖK 1.SAYFA.doc
    29.5 KB · Görüntüleme: 425
  • sene sonu ŞÖK.doc
    89.5 KB · Görüntüleme: 420

sevgi.2

Aktif Üye
Üye
Sayın Birdeniz öğretmenim, paylaşımınız için teşekkür ediyorum ancak, yıl sonu şablonunuzda yapılacak çalışma-önlem kısmında öğrenciyle görüşülecek gibi bir kısım var.Oysa bu zaten yıl sonu değerlendirmesi,Ne yapıldı, seneye ne yapılmalı şeklinde bir değerlendirme olsa daha iyi olmaz mıydı?
Ayrıca tutanakta sorunlar görüşüldü,karara bağlandı yazmışsınız.Bunlar normalde her öğretmenin adıyla açılıp ".... öğretmeni şunu yaptım,şu sonuca ulaştım ya da ulaşamadım dedi. Bu sorunla ilgili olarak seneye şu önlemin alınması kararlaştırıldı.Yıl içinde tespit edilen şu şu şu sorunlar şu şekilde çözüldü." gibi cümleler olması gerekmez mi?
Bizde müfettişler genelde çok ayrıntılı incelediği için biz de mecburen kılı kırk yarıyoruz.Ayrıca ben bu şube toplantılarının çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Paylaşımınız için tekrar teşekkür ederim.

birdeniz

Üye
Üye
Önemli olan şablondur ve şablon başlıklarıdır.Siz içini istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz,Evrak üzerinde kalan yazıların geçerliliği yoktur benim gözümde,Öğretmenler odasında öğrenciler hakkında görüş alışverişi yada genel toplantıdaki öğrenciler hakkındaki konuların görüşülmesi beni daha çok ilgilendiriyor.Size kalmış hocam...