Yaratılış Atlası | 3 Cilt | E - Kitap | PDF | 106 MB

Duygu

Üye
Üye
Web sitesi
netfilm.co.tv
Kitaptan bazı görüntüler:

yaratilis.jpg

fosilnedir.jpg

Bilgi
Harun Yahya ve ekibinin hazırladığı, görselliğin ve bilimselliğin ön plana çıkarıldığı müthiş bir eser. İnanırsınız inanmazsınız, beğenirsiniz beğenmezsiniz ama herkesin arşivinde olması gereken bir kaynak.

Buradan indirin:
http://bitshare.com/files/9jtjc0fa/Yaratilis_Atlasi.rar.html

.​

pelin_oz

Üye
Üye
selamlar.bu başlığı görünce ben de katkıda bulunmak istedim.burada sorun inanıp inanmamak değil bilimi yok sayıp saymadığımızdır.yaratılış kitabı ve düşüncesinin bilimsel hiç bir kanıtı yoktur.dolayısıyla burada evrim çalışkanları adlı sitenin adını anmak ve arkadaşlarımıza tavsiye etmem gerekecek.iyi çalışmalar

ethem01

Çalışkan Üye
Üye

Evrim bilimsel midir değil midir!O da ayrı bir tartışma meselesi.İnsanın maymundan geldiğini kabul etmek evrimse bunun neresi bilimsel?Elbette mesele inanıp inanmamaktan geçiyor...

pelin_oz

Üye
Üye
evrimi hala yanlış biliyoruz.evrim insanın maymundan geldiğini söylemez.bir eğitimciye de böyle düşünmek yakışmaz.araştırmak ve bilimsel olanı kabul etmek gerekir ki ötekisi bilimsellikten uzaklaşmak olur.bunun getirdiği sonuçlar da içler acısı olacaktır.saygılarımla

zeki doğan

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
sosyalciniz.net

Harun Yahyanın eserlerinin bilimsel olduğuna inanıyorum.Ayrıca bilimsel demek dine aykırı demek değildir...Unutmayalım ki Kur'anın asırlar önce söylediği gerçeklere, günümüz insanı ancak bir sürü araştırmalardan sonra ulaşabiliyor....