Öğretmenlere Tatil Ayarı

mincona

Üye
Üye
Öğretmenlere Tatil Ayarı

Sayın bakanımız 657 de öğretmen tatilinin 1 temmuz 1 eylül tarihleri arasında olduğunun farkında değilsiniz herhalde.Bu yanlış bilgilendirmeyi lütfen düzeltin.

metekagan

Üye
Üye
Öğretmenlere Tatil Ayarı

okullara temizlik malzemesi ve temizlikçi versinler önce. tablet bilgisayarı verecekler daha projeksiyon olmayan okullar var. tatil 3 ay mış bakanımız hafta sonu tatillerinide hesaba katmış herhalde

i.sengul

Üye
Üye
Öğretmenlere Tatil Ayarı

öğretmeninin tatil süresinden haberi olmayan bir milli eğitim bakanı.böyle bir şey ancan ve ancak bizde olur.

özgecan

Üye
Üye
Öğretmenlere Tatil Ayarı

arkadaşlar bu nedir böyle Allah aşkına?Eline az veya çok yetki alan herkes önce öğretmenlerle uğraşıyor.Merak ediyorum acaba çocukluktan öğretmenlerle ilgili kötü anıları mı var?Bu arada çok ilginç buldum mesleki itibarımız 3 ay tatil yaptığımız için kaybolmuş.Bunu benim mahallemdeki teyzelerde söylüyor.Ah be evladım 3 ay tatil yapıyorsunuz ne güzel iş diye.Yani sayın bakanımızın da aynı şeyi düşünüyor olması bizim için ne kadar vahim aslında..

mukankaan

Aktif Üye
Üye
Öğretmenlere Tatil Ayarı

önceki ....... çelik öğretmen okey oynamıyacak diyordu ..sana ne mesai saati dışı istediğini oynar..neymiş öğretmen evine gitmiş öğretmenler okey oynuyormuşş.öğretmen den başka kimler öğretmen evinde kalıyor yaz tatillerinde acaba öğretmen evlerinde öğretmen yer bulabiliyormu sadece okey yerinde yer bulabildiğinin farkında değildi...

hocam bizi sıkıntıya soakcak şekilde değil lütfen

Edit:zalatar