Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

polatalemdarkvp

Yeni Üye
Üye
merhaba ben kübra
bu siteye katıldığım için çok mutluyum.emeği geçenlere çok teşekkürler...

orhandemiral

Çalışkan Üye
Üye
Ben Orhan DEMİRAL;İstanbul,Çengelköy İ.O. 'nda 5 yıldır çalışıyorum.17 yıllık öğretmenim.İst.Üni.Ed.Fak.Coğr.1990 mezunuyum.Sayın Erkan Hocam siz başta; bize böylesi güzel bir siteye emeği geçen herkese müteşekkirim.
Erkan hocam başka bir konu da ders kitabı ve özellikle de çalışma kitaplarını (çözümleriyle beraber)
siteye aktarmayı düşünüyor musunuz?Yani ben neredeyse bu yıl hiç defter kullanmadım.Çalışam kitaplarını bile nerdeyse dersle beraber işledim.Ve gelecek yıl kitapları da yansıdan vermeyi ve yazıcıdan ders sonunda çıktı almayı ( fotokopi ile de çoğaltarak) planlıyorum.Kitapların değişmeyeceğini bilsem tatilde hepsini taramayı düşünüyorum.Dersimiz adına olabilecek pratik çalışmalarınızı paylaşmanızı bekliyorum.
Son birşey daha,6.sınıf 6.ünite "DEMOKRASİNİN SERÜVENİ" kesinlikle çok zor ve ağır bence 7.sınıfa aktarılmalı.Selamlarımla......

k_s_zeybek

Yeni Üye
Üye
Kazım

sdü burdur eğit fak. 2005 mezunuyum. şu anda burdur-bucak ta özel okulda çalışmaktayım. herkese ii paylaşımlar.

ekin_07

Yeni Üye
Üye
bne rojbin orta okul son sınıf öğrencisiyim ben de liseye gectiğimde sosyal bilgiler öğretmeni olacam ve bu siteye şanz esri raztladım :D

osmaniye_unal

Yeni Üye
Üye
MRB BEN İBRAHİM MARAŞTA ÇALIŞMAKTAYIM
SUNU VE ÇALIŞMA GÖNDEREN BÜTÜN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM