ADEY-RİDEF Sorunu

kurabiye81

Aktif Üye
Üye
ADEY-RİDEF Sorunu

bizim idareciler ve biz bu konudan bi haberiz yaaaa :( e okuldan baktım da ne angarya işmiş o

erdogangul

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
www.sosyalbilgievi.tr.cx
Bizim mesleğin adı değişti...Ne oldu...Sosyal Bilgiler ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü...Her halde 2 maaş birden alacaz artık...Ne iş yaaaaaaaaaa
Eve hep dökümanla gidiyoz...Ne çocuklarımın ne de eşimin yüzünü görmez oldum....

Yeter ya...Artık bizler öğretmenliğimizi doyasıya yapmak istiyoruz...

ALPEREN55

Üye
Üye
ADEY-RİDEF Sorunu

ARKADAŞLAR BEN FOTOKOPİ ÇEKTİM DOLDURTTUM AMA YALAN YANLIŞ OKUMADAN DOLDURMUŞ ÖĞRENCİLER(KAĞITLARA FOTOKOPİYE YAZIK 5 SAYFA),O YÜZDEN BİLDİĞİNİZ GİBİ DOLDURUN BENCE...

kuantum

Üye
Üye
ADEY-RİDEF Sorunu

arkadaşlar biz sessiz kaldıkça bizi geceyarılarına kadar daha çok çalıştırırlar.. birde sosyal bilgiler öğretmeni olup demokrasi öğretiyoruz, bir defa sesimizi duyurmak için eylem yaptık mı?? yok ..
ee eylem olmadan nasıl yönetime sesimizi duyurucaz. hani demokraside herkesin sesi duyulurdu, yönetime katılırdı herkes, sitede iki cümle yazmakla olmuyor malesef. eylem deyince de yanlış anlaşılmasın barışçıl bir eylem izinli falan...
facebook a bakıyorum öğretmen arkadaşların hepsi gece 2 de 4 te adey ridef le ilgili olumsuz paylaşımlarda bulunmuş yani herkes muzdarip ama çıt yok. bu sessizlik size neyi çağrıştıryor bilmem ama bana kurbanda yaklaşıyor neyse söylemeyeyim sabah sabah canımız sıkılmasın...
öğretmenlerinde bir iş tanımı vardır. ve o iş tanımı dışındaki işler yaptırılmamalıdır. yapılırsa da ücrete tabi olmalıdır. bunun içinde sesimizi duyurmaya davet ediyorum sizi aksi takdirde iks-tefbis-adeyler çoğalıcak gece nöbetine devam ediceğiz..

en kötüsü de tüm bunlara rağmen toplum öğretmenleri yatıyor yarım gün çalışıyor diye biliyor 3 ay da tatil dedikleri zaman kan beynime sıçrıyor..