zamanýn hükümdarý kullanıcısının son içeriği

1. Z

7. SINIF III.ÜNİTE OSMANLIDA DEVLET YÖNETİMİ DİVAN-I HÜMAYUN

7. SINIF III.ÜNİTE OSMANLIDA DEVLET YÖNETİMİ DİVAN-I HÜMAYUN
  2. Z

7. SINIF III.ÜNİTE OSMANLI ORDUSU

7. SINIF III.ÜNİTE OSMANLI ORDUSU
  3. Z

Niçin Sayılıyoruz

Niçin Sayılıyoruz slayt güzel ama bilgiler ve grafikler eski bu yüzden öğrencilere pek faydalı olacağını düşünmüyorum güncellerseniz iyi olur saygılarımla.
  4. Z

İNKILAP TARİHİ 2. ÜNİTE 1.. DÜNYA SAVAŞI VE CEPHELER DERS NOTU

KENDİ ÇALIŞMALARIM VE BAZI ARKADAŞLARIN ÇALIŞMARINDAN YARARLANDIM UMARIM FAYDALI OLUR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.
  5. Z

İNKILAP TARİHİ I.ÜNİTE DERS NOTU

İNKILAP TARİHİ I.ÜNİTE DERS NOTU teşekkürler hocam bu site için ve bu sitedeki değerli siz meslektaşlarım için az bile..
  6. Z

İNKILAP TARİHİ I.ÜNİTE DERS NOTU

YORUMLARINIZ ÖNEMSENMEKTEDİR.
  7. Z

inkılap tarihi 1.ünite

faydalı olması dileğiyle yorumlarınızı bekliyorum ...
  8. Z

soruya bakar mısınız.

soruya bakar mısınız. doğru cevap b şıkkı c şıkkı olamaz çünkü ekonomik bağımsızlık kapitülasyonların kaldırılmasıyla sağlandı.
  9. Z

Yozgat/çekerek/atatürk İöo Sosyal Bilgiler Dersliğim (Yep Yenilendi)

Yozgat/çekerek/atatürk İöo Sosyal Bilgiler Dersliğim (Yep Yenilendi) çok güzel hayırlı olsun
  10. Z

İPEK YOLUNDA TÜRKLER(BİR GÖÇ HİKAYESİ)

‎6.SINIF 3.ÜNİTE İpek yolunda Türkler konusu çocukların anlayamayacağı kadar karışık bu karışıklığı gidermek için Türklerin ana yurdu orta asyayı, yaşam tarzlarını, kurultayı ,orta asyadan göçlerini göçlerin sebeblerini ve kavimler göçünü hikaye şeklinde hazırladım. derste sakin bir fon müziği...
  11. Z

5.SINIF TÜRKİYE İKLİM HARİTASI....

ARKADAŞLAR 5. Sınıf öğrencileri görsel olarak konuları daha iyi anlıyor zaten sadece ders kitabına bağlı kalarak ders işlemek çok zor. bu yüzden öğrenciler hem iklimleri hem de görsel olarak iklimler üzerinde yetişen meyveleri harita üzerinde belirttim umarım faydalı olur. önerileriniz için...
  12. Z

YERYÜZÜ ŞEKİLLERİ TEST GÖRSEL!!!!!

FAYDALI OLMASI DİLEĞİ İLE KOLAY GELSİN:)
  13. Z

Anadolu ilk Beyliklerinin En önemli eserleri

ANADOLU İLK BEYLİKLER EN ÖNEMLİ ESERLERİ!!!!! Teşekkür Ederim ellerine sağlık
  14. Z

Anadolu ilk Beyliklerinin En önemli eserleri

Faydalı olması dileği ile kolay gelsin...
  15. Z

DÜNYA İKLİM HARİTASI (Renkli görsel,yazılı ve ilgi çekici!!!)

(Renkli görsel,yazılı ve ilgi çekici!!!)