yýlmaz01 kullanıcısının son içeriği

1. Y

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL 199 öğrenci ( 10 öğrenci devamsız ) 68.2 ortalama
  2. Y

kazanım testi sorusu arkadaşlar yardımcı olur musuz?soru yanlış geldi bana

kazanım testi sorusu arkadaşlar yardımcı olur musuz?soru yanlış geldi bana cevap D mi ?
  3. Y

5. SINIFLAR 1. DÖNEM SON SINAV

5. SINIFLAR 1. DÖNEM 2. SINAV ( İki sınav yapanlar için ) sizler de soğolun :)
  4. Y

5. SINIFLAR 1. DÖNEM SON SINAV 1-C 2-C 3-D 4-A 5-A 6-D 7-A 8-B 9-B 10-A 11-D 12-C 13-C 14-A 15-C 16-B 17-D 18-B 19:D-Y-D-D-Y 20: İÇ ANADOLU - SORUMLULUK SELİMİYE PLATO KOYU KAHVERENGİ ( dağ zirvesi beyaz )
  5. Y

UMARIM FAYDALI OLUR :)
  6. Y

Kaç Yıllık Öğretmensiniz

Kaç Yıllık Öğretmensiniz meslekte 7. yılım. yıllar çok çabuk geçiyor.....
  7. Y

7. SINIF SOSYAL BİLGİLER SBS TARZI KARMA SORULAR.

yorumlarınızı bekliyorum...
  8. Y

İnkilap soru

:)
  9. Y

Hoş Geldiniz!

Hoş Geldiniz! Hoşbulduk bu siteyi. Sosyalciler için ulusal zümre toplantısı gibi bir şey çıkıyor. Elimizdeki yararlı dökümanları paylaşmaktan kaçınmayalım. Teşekkürler...
  10. Y

8 Çağdaş Uygarlığa Doğru Adımlar Konu Kazanım Testi

8 Çağdaş Uygarlığa Doğru Adımlar Konu Kazanım Testi güzel olmuş çokk soğolun.
  11. Y

medya okuryazarlığı

Arkadaşlar medya okuryazarlığı dersi için kaynak lazım . Kaynağı olanlar lütfen paylaşımda bulunsun.
  12. Y

Sosyalbilgiler.biz İle Nasıl Tanıştınız?

Sosyalbilgiler.biz İle Nasıl Tanıştınız? Zümre öğretmenler toplantısında tanışmıştım:D
  13. Y

7. sınıf sosyal bilgiler karma sorular.

Sosyal Bilgiler karma test. (hsnylmz)
  14. Y

T.C İnk. Tarh. ve Ata. Sorular

İyi dilekleriniz için sağolun. İşinize yararsa 7. sınıflar içinde soru paylaşıyorum.
  15. Y

T.C İnk. Tarh. ve Ata. Sorular

Umarım faydalı olur.