sevgi.2 kullanıcısının son içeriği

1. S

6. sınıf ZEP 2023-2024

Yararlı olması dileği ile.
  2. S

6.SINIF BEP YENİ 2023-2024

Yararlı olması dileği ile.
  3. S

6.1.1. BEP Sınavı

Hocam elinize emeğinize sağlık. Ancak bu sorular neredeyse normal düzeydeki öğrencilere uygun olmuş. BEP uyguladığımız öğrenciler bu tarz soruları çok zor cevaplar diye düşünüyorum. Yine de teşekkürler.
  4. S

İl ÖDM Mayıs Ayı İnk Ta ve Atatürkçülük Örnek Soruları

42. 30 Ekim 1918 tarihinde imzalanan Mondros Ateşkes Antlaşması ile İstanbul Hükümeti teslimiyetçi bir politika izleyerek Anadolu halkını kendi kaderine teslim etmiştir. Antlaşma sonrası İtilaf güçleri vakit kaybetmeden işgallere başlamıştır. Halk içerisinden bazı gruplar bağımsızlık ve kurtuluş...
  5. S

İl ÖDM Mayıs Ayı İnk Ta ve Atatürkçülük Örnek Soruları

Ben de şimdi o soruya bakıyordum ben mi yanlış yazdım cevap anahtarını diye
  6. S

EVDE KALIYORUM KENDİMİ DENİYORUM -2-

Evet biz öğretmenler böyle bakıyoruz haklısınız. Öğrenciler " yukarıdaki parçaya göre" sorularında ulaşılacak cümlenin kanıtını görmek istiyor. Bu açıdan sormuştum. Acaba diğer arkadaşlarda farklı görüşü olan var mı?
  7. S

EVDE KALIYORUM KENDİMİ DENİYORUM -2-

Öncelikle elinize emeğinize sağlık. Hocam 9. soruda İtilaf Devletleri tarafından desteklenmişlerdir ifadesine hangi cümleden ulaştığınızı açıklayabilir misiniz? İngiliz mandasını savunmak onlar tarafından da desteklendiğini göstermez bence. Bir açıklama yaparsanız sevinirim. Saygılarımla
  8. S

Uygarlıklar Genel Kavramlar Etkinliği

GÜZEL BİR ÇALIŞMA OLMUŞ EMEĞİNİZE SAĞLIK.
  9. S

inkılap 75 soruluk tüm üniteleri kapsayan lgs denemesi cevap anahtarli

Sayın hocam emeğinize sağlık. Sorular gayet güzel olmuş. Ancak 12. soruda amaç ve gerekçe hangi şıktadır diye soruyorsunuz. cevap a olmasına karşılık bu cümlede amaç yoktur. Sadece gerekçe cümlesidir. Amaç diğer maddede " milletin bağımsızlığını yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır"...
  10. S

inkılap 75 soruluk tüm üniteleri kapsayan lgs denemesi cevap anahtarli

Sayın hocam emeğinize sağlık. Sorular gayet güzel olmuş. Ancak 12. soruda amaç ve gerekçe hangi şıktadır diye soruyorsunuz. cevap a olmasına karşılık bu cümlede amaç yoktur. Sadece gerekçe cümlesidir. Amaç diğer maddede " milletin bağımsızlığını yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır"...
  11. S

TAM MANASIYLA 2018 LGS SINAVI

Emeğinize sağlık hocam. Teşekkürler.