ragip85 kullanıcısının son içeriği

1. R

Test Vergi Kazanım Testi - PDF

15. sorunun cevabı C olacak arkadaşlar
  2. R

E Kare Yayıncılık 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Yıllık Planı

HOCAM ŞABLON KAYMIŞ VE DÜZELMİYOR. TEŞEKKÜR EDERİZ EMEĞİNİZE SAĞLIK
  3. R

Kutul Amare Anma Programı

Buradaki tüm programlardan yararlanarak hazırladım. video linki programın içinde
  4. R

MEB ÇANAKKALE İLİ ÖRNEK SORUSU- Bu sorunun cevabı B olarak verilmiş. Hatalı değil mi?

Cevap kesinlikle D olmalıdır. Uzun uzun açıklama yapmak istemiyorum. B diyen arkadaşların konu çalışmalarını tavsiye ederim.
  5. R

7. Sınıf MEB Kazanım Testi 5

aynen açılmıyor
  6. R

5. SINIF 1. DÖNEM II. YAZILI SINAVI (GÖRSELİ BOL)

HOCAM İSMİNİZ SANIRIM CÜNEYT. 17. SORUDA KULLANDIĞINIZ GÖRSEL MESCİDİ AKSA DEĞİL KUBBETÜSSAHRADIR. TEŞEKKÜRLER
  7. R

Akıllı Defterlerin Akıllı Tahta Programı

Akıllı Defterlerin Akıllı Tahta Programı Bütün öğretmenlere indirdim ve okulcak kullanıyoruz. Allah hazırlayanlardan ve emeği geçenlerden razı olsun.
  8. R

TEOG nereye kadar?

TEOG nereye kadar? hocam talim terbiyenin yayınladığı kazanımlara göre kütahya eskişehir savaşını anlatıp bitiriyoruz
  9. R

DERS KİTAPLARI HAKKINDA GÖRÜŞLER

DERS KİTAPLARI HAKKINDA GÖRÜŞLER meb in kitaplarının üstüne tanımam
  10. R

8. Sınıf Semih Yayınları 26. Sayfa Milli Mücadele Nasıl Kazanıldı Cevapları

8. Sınıf Semih Yayınları 26. Sayfa Milli Mücadele Nasıl Kazanıldı Cevapları bu cevapların burda ne işi var
  11. R

DERS KİTAPLARI HAKKINDA GÖRÜŞLER

DERS KİTAPLARI HAKKINDA GÖRÜŞLER fiyasko hepsi birbirinden beter ve eksik konular var
  12. R

Coğrafi Konum

Coğrafi Konum hocam coğrafya öğretmenisiniz sanırım açısal hız çizgisel hız bizim kazanımlarımızda yok
  13. R

2. Dönem Karne Görüşleri

2. Dönem Karne Görüşleri bunları bir öğrenci yazdı herhalde. bu nasıl bi imla nasıl bi anlam bütünlüğü? bunları karneye yazarsan adama gülerler.
  14. R

Adınızın Japoncası..

Adınızın Japoncası.. Shikajikino
  15. R

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç?

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç? 75 ilçe okulu