erdal17 kullanıcısının son içeriği

1. E

19 MAYIS SONRASI 20 MAYIS ORTAOKULLARINA TATİL Mİ?

hasan hocam eminsiniz değil mi? pazartesi liselere tatil değil sadece inşallah öyledir hocam öyle olduğunu düşünerek plan yaptımda...
  2. E

19 MAYIS SONRASI 20 MAYIS ORTAOKULLARINA TATİL Mİ?

BİLEN VAR MI ARKADAŞLAR
  3. E

Atatürk İlkeleri İnteraktif Etkinlik Programı

Hocam paylaşımlarını yakından takip ediyor ve kullanıyorum... Teşekkür ederim....
  4. E

2012-2013 7.SINIFLAR DÜŞÜNME EĞİTİMİ ÜNİTELENDİRİLMİŞ YILLIK PLANI

2012-2013 7.SINIFLAR DÜŞÜNME EĞİTİMİ ÜNİTELENDİRİLMİŞ YILLIK PLANI Allah razı olsun başarılar dilerim öğretmenim
  5. E

2010-2011 EYLÜL AYI SEMİNER ÇALIŞMASI DEĞİŞEN DERS SAATLERİ

2010-2011 EYLÜL AYI SEMİNER ÇALIŞMASI DEĞİŞEN DERS SAATLERİ teşekkür ederiz öğretmenim yeni eğitim öğretim yılında başarılar...
  6. E

Trt-ilber Ortaylı 16-17 Yy Da Osmanlı Devleti

teşekkür ederiz emekleriniz için
  7. E

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri

Sivas Zara'da da bir burdur eğitimli var.
  8. E

İnkılaplar Konu Testi

İnkılaplar Konu Testi tşkkr ederiz çalışmalarınız için
  9. E

Azrail'in Güzelliği

teşekkür ederiz çok güzelmiş
  10. E

Hızlıca Okuyun.... :)

:))) HE OKUDUM AMA ....
  11. E

Konularda Nerdesiniz?

6LARDA ANADOLU MEDENİYETLERİ 7LERDE İSTANBULUN FETHİ 8LERDE TEKALİFİ MİLLİYE EMİRLERİ SANIRIM BEN BİR HAFTA GERİYİM SİZLERDEN:( BİRDE SEÇMELİ MEDYA OKUR YAZARLIĞI DERSLERİNDEDE ÇOĞUNLUKLA SOSYAL YAPIYORUM YİNEDE GERİYİM:(
  12. E

Sosyal Bilgiler Dersinde Drama Etkinlikleri Nasıl Kullanılır

güzelmiş gülşah öğretmenim bende divan konusunda bunu yapayım ayrıca bende sevr barış antlaşmasını bu şekilde yaptım 3 kişi saltanat şurası oldu sevre gitti vs. gerçekten drama bizim der konularını etkili hale getiriyor
  13. E

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri

ahanda bende geldim 2. öğretim sosyal bilg. eğitimi abd. 2005 mezunuyum sivasta öğretmenim:)
  14. E

7. Sınıf Tüm Dersler

7. Sınıf Tüm Dersler indirenler açabilmi acaba ben mi acamadım yoksa:((((