beyinmuhendisi kullanıcısının son içeriği

1. B

Sosyal Bilgiler Kazanım "Excel" Uygulaması

Rehberlik eklendi. Karışıklığı gidermek için dosyayı yeniden güncelledim. Her planın haftasını tek tek seçmek yerine "Ana sayfa"da tek seçim planladım. Hazırladığım planları kullananlar için "Excel" formatında hazırladığım uygulama. İnternetsiz android uygulama seçmeli dersler hariç hazır...
  2. B

2023-2024 Ahlak ve Yurttaşlık Eğitimi Yıllık Planı

Öğretim programının henüz yayımlanmadığını ve bu planların günü kurtarmak adına hazırlandığını göz ardı etmeyiniz. Plan zümre kararı ile oluşturulmuştur.
  3. B

2023-2024 Kültür ve Medeniyetimize Yön Verenler Yıllık Planı

"Eğitim bölgesi/Öğrenci seviyesi"ne göre bir ya da ikinci seviyeyi kullanabilirsiniz.
  4. B

Hocam çok yoğunum. Vaktim olursa önümüzdeki haftaya yetiştirmeye çalışırım. Haftaya yetişmez ise bir daha ilgilenemem. Şablon üzerine Harezmi, İbni Sina, Hazarfen vb. ikişer, üçer hafta olacak şekilde bir plan hazırlayabilirsiniz diye düşünüyorum
  5. B

Hocam muhtamelen aynı yıl iki sınıf seviyesinde uygulanır diye bu şekilde hazırladım. Öğretim programı henüz olmadığı için günü kurtarmak adına bir çalışma oldu. 1. seviyenin 5 ve 6. sınıflar, 2. seviyenin 6 ve 7. sınıflar için, 3. seviyenin 7 ve 8. sınıflar için uygun olacağını düşünüyorum. İyi...
  6. B

Ne müfredat ne de program henüz yayımlanmadı kıymetli hocam.
  7. B

Kültür ve Medeniyete yön verenler yıllık planı.

Hazırladığım bir plan için bağlantı bırakıyorum. Umarım işinize yarar. ... https://sosyalbilgiler.biz/forum/konu/2023-2024-kueltuer-ve-medeniyetimize-yoen-verenler-yillik-plani.71454/
  8. B

... 1, 2 ve 3. Seviye olmak üzere 3 adet yıllık plan. 1. seviyenin 5 ve 6. sınıflar, 2. seviyenin 6 ve 7. sınıflar, 3. seviyenin 8. sınıflar için uygun olacağını düşünüyorum. Seviye seçiminizi "eğitim bölgesi/öğrenci seviyesi"ne göre siz belirleyiniz. Öğretim programının henüz...
  9. B

2023-2024 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Ünitelendirilmiş Yıllık Planı

Özel işlerim nedeniyle çok yoğun olduğum için android uygulama için yeterli zamanım olmadı. Boş vaktim doldu ancak fırsat bulursam tamamlamaya çalışacağım. Daha da olmadı tarihlerin seçilebildiği excel dosyası hazırlamaya çalışırım.
  10. B

2023-2024 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Ünitelendirilmiş Yıllık Planı

Özel işlerim nedeniyle çok yoğun olduğum için android uygulama için yeterli zamanım olmadı. Boş vaktim doldu ancak fırsat bulursam tamamlamaya çalışacağım. Daha da olmadı tarihlerin seçilebildiği excel dosyası hazırlamaya çalışırım.
  11. B

2023-2024 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Ünitelendirilmiş Yıllık Planı