avinim kullanıcısının son içeriği

1. A

Sosyal Bilgiler Dersliğim

en kısa zamanda fotograflar tekrar yüklenecek arkadaşlar.
  2. A

Sosyal Bilgiler Dersliğim Admin resimleri göremiyoruz,lütfen yardımcı olun :(
  3. A

Sosyal Bilgiler Dersliğim Gayretinizden dolayı tebrik ederim hocam.Güzel çalışma olmuş.
  4. A

Sosyal Bilgiler Dersliğim :)
  5. A

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 5 ::.

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 5 ::. ellerineze sağlık değerli meslektaşlarım.
  6. A

Sosyal Bilgiler Dersliğim Admin yeni fotoğraflarımın boyutuna yardımcı olursan çok sevinirim...
  7. A

Manisa/Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu/Sosyal Bilgiler Dersliği Yeni projeler...
  8. A

Bu soruya bakar mısınız?

Bu soruya bakar mısınız? halkın ileri görüşlüğü,M.Kemal ATATÜRK'ün liderliği
  9. A

www.morpakampus.com 'dan "Öğretmenler Günü" Hediyesi

www.morpakampus.com 'dan "Öğretmenler Günü" Hediyesi ben aktif olarak derste morpadan yararlanıyorum.çok güzel bir site,geçen yıl olduğu gibi bu yılda öğrencime öğretmenler günü hediyesi vericem :)
  10. A

1.ünite Sonu Etkinlik Bülteni

1.ünite Sonu Etkinlik Bülteni teşekkürler :)
  11. A

Atatürkten Sonra Türkiye İkinci Dünya Savaşı ve Sonrası soru sunusu1(GLŞM35slyt)

Atatürkten Sonra Türkiye İkinci Dünya Savaşı ve Sonrası soru sunusu1(GLŞM35slyt) niçin açılmyor,yeni link atarmısınız?
  12. A

Manisa_merkez/Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu Değerli meslektaşlarım yorumlarınızı bekliyorum...
  13. A

YOZGAT-Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O dersliğim ( 3 yıldır kullanmaktayım)

YOZGAT-Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O dersliğim ( 3 yıldır kullanmaktayım) Ali hocam merhaba bende selçuk mezunuyum 2004 ya siz?
  14. A

Okulumuz 2012/2013 eğitim-öğretim yılı başında açıldı.Yeni bir okul olduğu için temel ihtiyaçlarımızı karşılayacak malzemeler dışında boş bir ortamdı.Öğretmen-Öğrenci ve biraz da veli desteği ile 6 ayda bu halini aldı.İnteraktif eğitim,sadece alanımıza yönelik ve sürekli işler halde olan...
  15. A

SOSYAL DERSLİĞİ KAPI GİYDİRME

SOSYAL BİLGİLER DERSLİĞİ KAPI GİYDİRME güzel bir çalışma olmuş,tebrik ederim...