aliey kullanıcısının son içeriği

1. A

Bilgi yarışması için sorular

Arkadaşlar ben dönem sonu itibariyle şubeler arası bilgi yarışması yaptım ve bu soruları aynı anda her sınıftan 15 iyi öğrenciye uyguladım. En fazla doğru cevap ortalaması yapan sınıfı en çalışkan sınıf en çok doğru yapan dört öğrenciyi ise en çalışkan dört öğrenci olarak belirledim. Bence...
  2. A

678 etkinlik

678 etkinlik BEN ÇOK BEĞENDİM ÇOKK KULLANIŞLI....TEŞEKKÜRLER...
  3. A

İstiklal Marşı

Arkadaşlar İstiklal Marşımızın önemini kavratmak amacıyla kendi sınıfıma astım bence her sosyal bilgiler öğretmeninin sınıfında bulunması gereken bir yazı...Not: Yazı kısmını internetten alıntı yaptım...
  4. A

fikirleriniz varsa

fikirleriniz varsa teşekkürler ....
  5. A

fikirleriniz varsa

arkadaşlar ben sekizinci sınıflarda mudanya ateşkes anlaşmasını işlerken boğazların mudanya ile tbmm ye bırakıldığını gördüm lakin lozanda ise boğazlar başkanı bir türkün olduğu uluslararası bir komisyona bırakılmıştı... o zaman lozanda mudanyada boğazlar konusundaki kazanımdaan taviz verildi...
  6. A

10.12.2013 tarihi itibariyle konularda nerelerdesiniz?

10.12.2013 tarihi itibariyle konularda nerelerdesiniz? 5 lerde atatürk ilkeleri yeni bitti. 6 larda orta asya ilk türk devletlerinden asya hun, uygurlar ve göktürkler bitti. 7 lerde serhat şehri edirne bitti. 8 lerde sakarya savaşı bitti.
  7. A

küs öğrencileri barıştırmak için önerisi olan var mı?

küs öğrencileri barıştırmak için önerisi olan var mı? Hocam fikirleriniz için teşekkürler. Bakalım ortak ödev işi nasıl ilerleyecek.
  8. A

küs öğrencileri barıştırmak için önerisi olan var mı?

>:( >:( >:(Arkadaşlar benim 8. sınıfta iki kız öğrencim var. Bunların arasını nasıl tekrardan düzeltebilirim. Tecrübeli arkadaşlardan fikir verebilecekler olursa sevinirim.