1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

7. Sınıf Akıllı Defterin akıllı tahta uygulaması güncellenerek www.akillidefter.com.tr adresine yüklenmiştir. Bu ürün ve diğer ürünlerimizin akıllı tahta programları için ücretsiz üye olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

YENİ ÜRÜN 5. SINIF ATÖLYEM (YENİ MÜFREDAT)

'Sosyal Bilgiler Alışveriş Bölümü' forumunda Şeyhmus Yüce tarafından 15 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Şeyhmus Yüce

Şeyhmus Yüce Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    890
    Ödül Puanları:
    113
    Daha önceki yıllarda severek kullandığınız içerisinde hem kısa ve özet konu anlatımının olduğu hem etkileşimli ve eğlenceli etkinliklerin olduğu hem de kazanım ve konuya bağlı olarak testlerin olduğu 5. Sınıf Atölyem kitabımız yeni müfredata uygun olarak yeniden hazırlandı.

Örnek sayfalara aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

5. Sınıf Atölyem'in ve diğer tüm ürünlerimizin akıllı tahta dökümanlarını ücretsiz olarak indirmek içinwww.akillidefter.com.tr adresine bakınız.

2. Cumali Güler

Cumali Güler zalatar Moderatör

Alınan Beğeniler:
    436
    Ödül Puanları:
    83
    Hayırlı olsun

julia black ve Yavuz_YILDIZ bunu beğendi.
  3. MÜDERRÝS

MÜDERRÝS Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sayın hocam geçen yıl 6.sınıf öğrencilerime atölye ve ödevi kitaplarınızı aldırdım. kendimde akıllı tahtaya ve bilgisayarıma z kitaplarını indirdim.böylece beraberce kullanabildik öğrencilerimle.şimdi de 5. ve 7. sınıflarım için ücretsiz z kitaplarınızı indirmeye çalışıyorum ama hata veriyor.açılmıyor.tahtaya yükleyemezsem öğrenciyle beraber aktif kullanamam yardımcı olurmusunuz.

4. Şeyhmus Yüce

Şeyhmus Yüce Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    890
    Ödül Puanları:
    113
    Hocam ben daha dün yükledim. >Bir sorun çıkmadı. Ya anlık bir durumdur. ya da sitede yükleme vardır. Dosyaya geçici olarak ulaşamamışsınızdır. Bir iki gün sonra tekrar deneyin olmazsa haber verin.

5. MÜDERRÝS

MÜDERRÝS Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    tamam hocam teşekkürler ilginiz için. tekrar deneyeceğim

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş