1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

7. Sınıf Akıllı Defterin akıllı tahta uygulaması güncellenerek www.akillidefter.com.tr adresine yüklenmiştir. Bu ürün ve diğer ürünlerimizin akıllı tahta programları için ücretsiz üye olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

2016-2017 Akıllı Tahta Uyumlu Sosyal Bilgiler Döküman Seti

'Sosyal Bilgiler Alışveriş Bölümü' forumunda tarihci20 tarafından 3 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. u.aslan

u.aslan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    selamlar alım yaptım ama lınk gelmedı

2. tarihci20

tarihci20 Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Hocam gittigidiyor adresinize mrsaj olarak gönderildi linkler. Teşekkür ederim iyi bayramlar...

3. sevcanadana

sevcanadana Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    flash bellek olarak almak istesem

4. BASAK21

BASAK21 Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam merhabalar benim onceki senelerden cd lerim var.Bu siteden sipariş vermiştim.Akilli tahtaya uyumlu seti almama gerek var mi, slaytlar ayni mi ? içerik çok değişikse almak istiyorum

5. dartanyan44

dartanyan44 Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    satın alma işlemim tamamlandı hocam lakin link gelmedi nezaman gelir acaba herhangi bir mesaj da gelmedi

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş