Arama sonuçlarınız

1. H

2019 - 2020 6. Sınıflar YEPYENİ YILLIK PLAN!!!!!

Düzenlemeyi etkinleştir dedim ama üstteki okulun adını değiştiremiyorum. lütfen yardımcı olur musunuz?
  2. H

Beden Dili (D.Trump)

videoyu nasıl indirebiliriz.
  3. H

2018 LGS DENEME SINAVI (örnek sorular ile birebir uyumlu, tam manası ile bir sınav klasiği.)

.. Hocam emeğinize sağlık. çok teşekkürler. cevaplarını da yayımlarsanız çok sevinirim. Biliyorsunuz bizim ders yoruma çok açık ve bazen bizim de kafamız karışıyor.
  4. H

Mimar Sinan'ın İnceliği

KAYNAK KİM.
  5. H

ŞANLIURFA LGS DENEME SINAVLARI 4

http://sanliurfaarge.meb.gov.tr/www/lgs-kazanim-testleri-2017-2018/icerik/94 3.deneme cevapları hocam.
  6. H

ŞANLIURFA LGS DENEME SINAVLARI 1

Teşekkürler
  7. H

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

1996 da erzurum ataturk universitesi coğrafya bölümünden mezun oldum. 1997 de istanbul da göreve başladım.halen istanbul da çalışıyorum. Aslen denizli/buldan liyim.
  8. H

Test Atamın İzinde Lise Yolunda 1. Dönem Değerlendirme

TEŞEKKÜRLER HOCAM EMEĞİNİZE SAĞLIK
  9. H

GENELGELER VE KONGRELER KAVRAMLAR ETKİNLİĞİ

emeğinize sağlık hocam çok teşekkürler.
  10. H

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

ben de alabilirim hocam. çok teşekkürler şimdiden.
  11. H

KAVRAMLARLA KONU TEKRARI II. ÜNİTE

hocam çalışmanızın devamını bekliyorum ve her gun bakıyorum.
  12. H

KAVRAMLARLA KONU TEKRARI II. ÜNİTE

cok teşekkürler hocam..
  13. H

KAVRAMLAR İLE I. ÜNİTE TEKRARI

Harika hocam hem liseye giden kızıma verdim. Hem kendim faydalandım. Düşünüp te yapmadığımız çalışmalar. Emeğinize yüreğinize sağlık. 2.üniteyi bekliyoruz hocam.
  14. H

KAVRAMLAR İLE I. ÜNİTE TEKRARI

Harika hocam hem liseye giden kızıma verdim. Hem kendim faydalandım. Düşünüp te yapmadığımız çalışmalar. Emeğinize yüreğinize sağlık. 2.üniteyi bekliyoruz hocam.
  15. H

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Tüm Konular Sunu Paketi

emeğinize sağlık hocam cok tesekkürler.
  16. H

Öğrendiklerimi Uyguluyorum Testi

TEŞEKKÜRLER HOCAM.
  17. H

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR Ben denizli istiyordum ama il içi bile açılmadı malesef ve 235 puanla il dışı hiç umudum yok..
  18. H

BECAYİŞ

BECAYİŞ İstanbul Ümraniye de sosyal bilgiler öğretmeniyim . Denizli ye geçiş yapmak istiyorum. bulunduğum okul oldukça iyi bir okuldur. Becayiş için mesaj yazabilirsiniz.
  19. H

ders saatleri yeterli geliyor mu?

ders saatleri yeterli geliyor mu? Sevgili arkadaşlarım merhaba; Uzun yıllardan beri Sosyal bilgiler dersleriyle ilgili sürekli ders saatinin yetersizliğinden şikayet ediyoruz. Ama bununla ilgili bu zamana kadar hiç birşey yapılmadı. Tam tersi ders saatlerimiz giderek azalıyor...