Arama sonuçlarınız

1. SYLAR

7. Sınıfların yıllık planı

Hocam çok teşekkür ederim, elinize sağlık.
  2. SYLAR

Güncellenen Eğitim Kurulları ve Zümreleri Yönergesi.

Hocam buyrun. Umarım işinize yarar.
  3. SYLAR

Güncellenen Eğitim Kurulları ve Zümreleri Yönergesi.

E-Okulda E-Kurul ve Zümre modülü açılacak ve zümre ile şube öğretmenler kurulu toplantısı gündem maddeleri, toplantı ve saati en az 5 gün öncesinden bu sisteme girilecek. Gündem maddeleri, Toplantı tarihleri falan işte hepsi ekteki dosyada.
  4. SYLAR

Duyuru

DUYURU Mazeret durumuna bağlı iller arası ataması gerçekleştirilemeyen öğretmenlerimizin durumu 5 Eylül 2017 tarihi itibarı ile yeniden değerlendirilip çözüm noktasında gerekli adımlar atılacaktır. Öğretmenlerimizin ikinci il içi ve iller arası yer değiştirme başvuruları 08 – 12 Eylül...
  5. SYLAR

Eylül 2017 Dönemi Mesleki Çalışma Programı

Eylül 2017 Dönemi Mesleki Çalışma Programı
  6. SYLAR

2017 Haziran Mesleki Çalışma Proğramı

Mesleki Çalışma Proğramı.
  7. SYLAR

6. ve 7. sınıf ders kitapları hakkında

Evet Hocam, Ders ve çalışma kitapları beraber dağıtıldı, Spor salonumuz ilçenin kitap deposu olduğu için, diğer okullardan da İdareciler bu kitapları alarak Öğrencilere dağıttılar.
  8. SYLAR

6. ve 7. sınıf ders kitapları hakkında

6. sınıflarda Evren Yayınevi, 7. sınıflarda Ekoyay Ders ve çalışma kitapları, gelen yazı üzerine dünden itibaren ilçe genelinde dağıtılmaya başlandı, kitaplar spor salonumuzda bir aydır bekliyordu, bu bekleyen kitaplar dağıtıldı.
  9. SYLAR

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Proğramı

Açık alanda proğram yapacak arkadaşlar için hazırlanmıştır. Aynı proğramı kapalı alanda kullanmak isterseniz Youtube de konuyla ilgili videolar mevcut. Sitemizdeki mevcut dokümanlar kullanılarak hazırlanmıştır, emeği geçenlerden Allah Razı olsun.
  10. SYLAR

2016 - 2017 Eğitim Öğretim Yılı Rehberlik Hizmetleri Çerçeve Programları

2016 - 2017 Eğitim Öğretim Yılı Rehberlik Hizmetleri Çerçeve Programları. Sivas Ram'dan alıntıdır. (Ufak tefek yanlışlar olabilir, siz gerekli düzenlemeleri yaparsınız )
  11. SYLAR

Öğretmenlerin Aylık Karşılığı Okutacakları Derslere İlişkin Çizelge (Güncel)

ÖĞRETMENLİK ALANLARI, ATAMA VE DERS OKUTMA ESASLARI
  12. SYLAR

Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği (Güncellenmiş hali )

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI OKUL ÖNCESİ EĞİTİM VE İLKÖĞRETİM KURUMLARI YÖNETMELİĞİ. Eksik veya hata varsa, güncel değilse lütfen haberdar edin, iyi çalışmalar.
  13. SYLAR

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Merkezi Sistem Ortak Sınav Kazanımları

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Merkezi Sistem Ortak Sınavları Kazanım Çalışma Takvimi.
  14. SYLAR

İl dışı yer değiştirme iptal hakkı verildi.

İl dışı yer değiştirme iptal hakkı verildi. İl dışı ataması yapılan öğretmenlerin atamalarını iptal edip edemeyeceklerine ilişkin hususu daha önce ele almıştık. MEB, bu konuda bir değerlendirme yaparak öğretmenlerin il dışı atamalarını iptal edebileceklerine ve bu konuda verilen dilekçelerin...
  15. SYLAR

Pybs 5. 6. ve 7. Sınıf Soruları 21 Mayıs 2016

Pybs 5. 6. ve 7. Sınıf Soruları 21 Mayıs 2016 Hocam Merhaba Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlandı. İyi çalışmalar http://odsgm.meb.gov.tr/www/parasiz-yatili-ve-bursluluk-sinavi-soru-kitapciklari/icerik/149 http://odsgm.meb.gov.tr/
  16. SYLAR

17. SYLAR

2016 Yılı İl İçi ve İller Arası Yer Değiştirme Takvimi

Bakanlığımıza bağlı resmî eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenlerin 2016 yılı il içi ve iller arası isteğe ve zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı yer değiştirme işlemleri aşağıdaki belirtilen tarihler arasında yapılacaktır. a) İl içi isteğe bağlı yer değiştirmeler; Başvuruların alınması...
  18. SYLAR

Akıllı Telefonlar için iki güzel uygulama

Merhaba, Octagon stüdyoya ait bu iki uygulamayı akıllı telefonunuza(Android, İos) yükledikten sonra ekteki dosyaları yazıcınızdan çıkartın ve telefonunuzda uygulamayı çalıştırdıktan sonra, çıktısını aldığınız kağıda yaklaştırın, kağıttaki resmi dört boyutlu ses ve görüntü olarak görüp...
  19. SYLAR

2015-2016 MEDYA OKURYAZARLIĞI YILLIK PLANI (Yeni Programa Göre)

2015-2016 7-8 MEDYA OKURYAZARLIĞI YILLIK PLANI Hocam merhaba, ellerinize sağlık çok emek harcamışsınız, yalnız, 2014-2015 yılından bu dersin öğretim proğramı değişti, yeni proğram için şu adrese bakabilirsiniz, elinize ve emeğinize sağlık...
  20. SYLAR

Sosyal Bilgiler Dersi (4, 5, 6 ve 7. Sınıflar) (Taslak) Öğretim Programı

Taslak öğretim programları başta öğretmenler olmak üzere, akademisyen, uzman, öğrenci, veli ve diğer paydaşların görüş ve önerilerini almak amacıyla yayınlanmıştır http://ttkb.meb.gov.tr/www/taslak-ogretim-programlari-kamuoyunun-gorus-ve-onerilerine-sunuldu/icerik/252