Arama sonuçlarınız

1. D

Türk Tarihinde Yolculuk Ünitesi Sonuna Kadar Ders Notları

Türk Tarihinde Yolculuk Ünitesi Sonuna Kadar Ders Notları hocam bu pdf nedir gereksiz ayrıntılar silinmiyor ekleme yapılmıyor. ne gerek var bu formata mantıksız geldi yinede emeğinize sağlık
  2. D

Yeni Müfredat 7. Sınıf 3. Ünite (türk Tarihinde Yolculuk - 4. Bölüm)

Yeni Müfredat 7. Sınıf 3. Ünite (türk Tarihinde Yolculuk - 4. Bölüm) üniversite seviyesinde ders notu bunlar hangi öğrenci seviyesine göre hazırlanmış merak ettim.
  3. D

Ağrı-Diyadin-Taşkesen Ortaokulu Sosyal Bilgiler Sergim

Ağrı-Diyadin-Taşkesen Ortaokulu Sosyal Bilgiler Sergim tebrikler çocukların ufkunu açmışsınız walla. çok orjinal çalışmlar... çanakkale savaşı ve atatürkten ibaret değil sosyal bilgiler. çocukları askeri mantıkla yetiştirmeyi bırakın allah başkına evrensel ve hayata dönük olun ya.
  4. D

5. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 1. Yazılı Soruları

5. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 1. Yazılı Soruları elinize sağlık ama yazılılar çok renksiz ve resimsiz.
  5. D

Yönergeli ve ölçekli 8. sınıf ink. 2. dönem performans görevi

Yönergeli ve ölçekli 8. sınıf ink. 2. dönem performans görevi HOCAM DERECELENDİRME ÖLÇEĞİ VAR SADECE GÖREV KONULARI YOK.
  6. D

Bir Vakıf Kuralım Etkinliği

Bir Vakıf Kuralım Etkinliği arkadaş pdf formatınızda baydı ya...
  7. D

Devr-i Lale Tablosu

Devr-i Lale Tablosu güzel olmuş olmasına da neden pdf formatı onu anlamıyorum çocuklara sizin adınızla mı dağıtalım etkinliği neden bide worde çevirmek için uğraştırıyorsunuz hocam. emeğinize saygı duyuyorum ama bu bi roman değil tiyatro eseri veya başka birşey değil neden paylaşım yapan...
  8. D

Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunları Ve Öğrencileri Nerdesiniz?

Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunları Ve Öğrencileri Nerdesiniz? 2003 mezunuym ıspartada çalışıyorum. Amasya çok güzel şehirdi ama hocalar da bi okadar berbattıı F.aylar - N. kasap ve Evsile istisnaydı biraz. Herşeye rağmen en güzel yıllarımdı amasya günlerii :)
  9. D

6-7-8.sınıflar Hatfa İçi Sbs Kurs Planları.

HOCAM SÜPER OLMUŞ PLANLAR TEŞEKKÜR EDERİMM.....