Arama sonuçlarınız

1. szchake

21/22

Karışık
  2. szchake

21-22

Karışık
  3. szchake

21-22 1. dönem 2. sınavı

açık uçlu, test, doğru yanlış karışık
  4. szchake

21-22 1. dönem 2. sınav karışık

açık uçlu, test, doğru yanlış içermektedir.
  5. szchake

1.DÖNEM 1. SINAV

2021-2022 6 SINIF SOSYAL BİLGİLER SINAVI 1.DÖNEM 1. YAZILI
  6. szchake

2020-2021 1. SINAV

2021-2022 5. SINIF SOSYAL BİLGİLER SINAVI 1.DÖNEM 1. YAZILI
  7. szchake

2.Ünite Tamamı

Amacım eba canlı ders sonrasında çocukların evlerinde defterlerine yazabilecekleri konu özeti oluşturmak. Kazanım kazanım hafta hafta ödev verdim işinize yarar ise ne mutlu bana.
  8. szchake

Canlı Dersler sonrası konu tekrarı ve ödevlendirme

Amacım eba canlı ders sonrasında çocukların evlerinde defterlerine yazabilecekleri konu özeti oluşturmak. Kazanım kazanım hafta hafta ödev verdim işinize yarar ise ne mutlu bana.
  9. szchake

Eba- Canlı Ders sonrası ödevlendirme ve konu tekrarı maksatlı

10. szchake

2020-2021 8. SINIF 1. DÖNEM 1. SINAV

Umarım beğenirsiniz.
  11. szchake

2020-2021 6. SINIF 1.Dönem 1. Sınav

Umarım herkes beğenir.
  12. szchake

2020-2021 5. SINIF 1. Dönem 1. Sınav

Umarım herkes beğenir.
  13. szchake

Canlı ders sonrası ders notu

14. szchake

canlı dersler sonrası çocuklara yazdırılacak not sunulması amacıyla hazırlanmıştır

Amacım çocuklara dersler sonrasında bilginin kalıcılığını sağlamak amacı ile yazı ödevi vermekti umarım işinize yarar kazanım kazanım ayrı belirtildi
  15. szchake

8. SINIF 1. ÜNİTE CANLI DERS SONRASI YAZDIRMA ÖDEVİ

Amacım canlı derslerden sonra kazanım kazanım giderek çocuklara yazdırma ödevi sunmak. Umarım işinize yarar.
  16. szchake

Canlı ders sonrası çocuklara yazdırmak için tarafımca hazırlandı.

Amacım çocuklara dersler sonrasında bilginin kalıcılığını sağlamak amacı ile yazı ödevi vermekti umarım işinize yarar kazanım kazanım ayrı belirtildi.
  17. szchake

Evde yazdırmak içi hazırladığım konu özeti.

18. szchake

Evde Kal DÜZCE 2

LGS KONULARI BAZ ALINARAK TARAFIMCA HAZIRLANMIŞTIR . Görüş ve önerilerinizi dinlemek mutluluk verici olacaktır.
  19. szchake

EVDE KAL DÜZCE ncpndnr

LGS de çıkacak konular taranarak tarafımca hazırlanılmıştır.