Arama sonuçlarınız

1. DelininRomantizmi

HALK KÜLTÜRÜ -7 YILLIK PLAN(2018-2019)

Yeni müfredatta yer alan öğrenme alanları,kazanım ve önerilen ders saatleri dikkate alınarak hazırlandı.Hatalar varsa affola
  2. DelininRomantizmi

2017-2018 Halk Kültürü 8. Sınıf Yıllık Planı

HALK KÜLTÜRÜ 8.SINIF YILLIK PLANIDIR.(ESKİ DOSYA GÜNCELLENDİ.TABLO KAYMIŞ YÜKLERKEN)
  3. DelininRomantizmi

8.SINIF 2.DÖNEM 1.SINAVI

YORUM SORULARINDAN OLUŞMAKTADIR.
  4. DelininRomantizmi

DÜŞÜNME EĞİTİMİ 2.DÖNEM 1.SINAV(7.SINIF)

2 SORU SORULMUŞTUR.AMAÇ BİLGİYİ ÖLÇMEK DEĞİL YORUM YETENEĞİNİ GELİŞTİRMEKTİR O YÜZDEN BİLGİ SORUSU SORULMAMIŞTIR.SAÇMALAMADIKLARI SÜRECE YÜKSEK PUANLAR ALACAKLARDIR.
  5. DelininRomantizmi

7.SINIF 1.DÖNEM 2.SINAVI(ORİJİNAL)

faydalı olması dileğiyle
  6. DelininRomantizmi

7.sınıf düşünme eğitimi 1.dönem 1.sınavı

Kılavuz kitaptan aldığım iki karikatür dışında orijinaldir.Hikaye ise Sezgin Kaymaz'a aittir
  7. DelininRomantizmi

6.sınıf 1.ünite 3.kazanım

Bilimsel araştırma basamaklarını kullanarak araştırma yapar kazanımına yönelik,Mikroöğretim çalışmasıdır(sınıf bazında test edilmiştir) İçerik:Slayt-test-Cennetteki çöplük fragman videoları-çalışma yaprakları-günlük plan
  8. DelininRomantizmi

2015-2016 HALK KÜLTÜRÜ 2.DÖNEM 1.SINAV

Hazırlamayı en çok üşendiğim sınav Halk Kültürü dersine ait.Burdaki ve diğer sitelerdeki sınavlar birbirinin genelde aynısı ben de oturup kendim hazırladım faydalı olması dileğiyle
  9. DelininRomantizmi

3.ünite 1.kazanım çalışma yaprakları(tamamen orijinal)

3.ünite 1.kazanım ile ilgili ben ve arkadaşlarım tarafından hazırlanan tamamen orijinal(şiirler dahil) 5 aşamalı çalışma yaprakları
  10. DelininRomantizmi

ANADOLU UYGARLIKLARI ÇALIŞMA YAPRAĞI

soruları geliştirebilirsiniz.Üniversitede iken hazırlanmıştı
  11. DelininRomantizmi

İLKÇAĞ ANADOLU UYGARLIKLARI ŞARKISI

BU KONUYU KARIŞTIRMAYA SON=))
  12. DelininRomantizmi

ÇÖZÜMLEMELİ ÖYKÜ(HARİTA VE ÖLÇEKLER)

HARİTA VE ÖLÇEKLER KONUSUNDA YAZMIŞ OLDUĞUM ÇÖZÜMLEMELİ ÖYKÜ.FAYDALI OLMASI DİLEĞİYLE
  13. DelininRomantizmi

HARİTA VE ÖLÇEKLER(FARKLI BİR SUNU)

harita ve ölçekler konusunda kullanabileceğiniz farklı bir sunu(düzeltmeler yapıldı.Ayrıca kullanılan etkinlikler şunlardı:Dünyanın küçüldüğü gün simülasyonu/Basketbol oyunu/Akvaryum tekniği ve matruşkalar