Arama sonuçlarınız

1. K

Popüler Marşlar

teşekkürler
  2. K

LGS 1.TEOG KAVRAMLAR

teşekkürler
  3. K

5. Sınıf 2016-2017 Sosyal Bilgiler Yillik Planı

Emeğinize sağlık hocam Teşekkürler. şube tek ise 2.sınavlardaki 'ortak' ibaresini silin arkadaşlar
  4. K

SÖZLÜK ÇALIŞMASI

GÖRSEL TEOG DERS NOTU hocam çok teşekkür ederiz ellerinize sağlık... metin üzerinde pdf de işlem yapamıyorum yardımcı olur musunuz?
  5. K

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar...

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar... Ben 6 Eylül 2011 tarihinde göreve başladım.bir eğitim öğretim yılı boyunca o ilçede çalıştım.daha sonra tecil bozdurup askere gittim ve askerliğimi doğuda askeri öğretmen olarak yaptım.askerlik bitip görev yerime geldiğimde norm fazlası durumuna düştüğümü...
  6. K

I. ÜNİTE İLE İLGİLİ 237 SORU VE CEVAPLARI

I. ÜNİTE İLE İLGİLİ 237 SORU VE CEVAPLARI pdf dosyasını açamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz
  7. K

yeni çanakkale anma programı var mı

yeni çanakkale anma programı var mı arkadaşlar bana 18 Martla ilgili günün anlam ve önemini belirten çoşkulu şiirsel bir konuşma gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?şimdiden teşekkür ederim...
  8. K

ek dersi olan var mı?

ek dersi olan var mı? hocam ben de zorunlu hizmet bölgesindeyim ve 19 saat derse giriyorum zorunlu hizmet bölgesinde ek ders benim hakkım olduğu söylendi hangi madde gereğince dilekçe yazabilirim ve dersi isteyebilirim?