Arama sonuçlarınız

1. sosyal19-38

7.3.1 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE YERLEŞME KAZANIM TESTİ

Her konu bitiminde hazırladığınız testleri çözüyoruz hocam. Soru tarzı ve soruların içeriği çok güzel. Emeklerinize sağlık
  2. sosyal19-38

5. SINIF BİREY VE TOPLUM (ÜNİTE TARAMA TESTİ)

Hocam emeğinize sağlık. 15. sorunun soru kalıbın da sıkıntı yok mu?
  3. sosyal19-38

ŞEHRİMİZ 2.D. 2.Y

Yazılı soruları..
  4. sosyal19-38

YENİ SINAV SİSTEMİNE UYGUN 10 SORULUK HAFTALIK DENEME SINAVI-4

Allah razı olsun zümrem.. Emeğine sağlık...
  5. sosyal19-38

Made in demer19 TC İnkılap Tarihi Atatürkçülük Dersi Örnek Çalışma Sayfaları

HOCAM BUNUN TAMAMI YOK MU? BEN ÇOK BEĞENDİM. RUMUZ DEMER19 ÇORUMLU MUSUNUZ ACABA :)
  6. sosyal19-38

5. SINIF 3. ÜNİTE PYBS ÇIKMIŞ SORULAR

Tesekkürler hocam. Sorulara bakarken 52. sorunun cevabının yanlış olduğu gözüme çarptı. Cevap C olacak
  7. sosyal19-38

TEOG Ortalamaları

Çok çeşitli bir sınıfa sahibim MErkeze 7 km uzaklıkta ki bir köy de 6 tanesi kuran kursu öğrencisi 7 tanesi taşımalı 1 tane de bep li olmak üzere 22 öğrencim var. Ortalamam 68. 2 öğrencim 2 doğru yapmış onlara tembihlemiştim aslında hepsinin aynı şık yapın diye onlar da sizin bütün derslerinize...
  8. sosyal19-38

İMYAY yayınları Sosyal Bilgiler 6 ders kitabını nasıl buluyorsunuz?

İMYAY yayınları Sosyal Bilgiler 6 ders kitabını nasıl buluyorsunuz? ben hiç kullanmadım. Erkan İsanmaz'ın slaytlarıyla devam ediyorum iki yıldır. İyi ki öğretmenliğimin ilk yılında tanıştım o slaytlarla
  9. sosyal19-38

soruya bakar mısınız.

soruya bakar mısınız. b şıkkı komisyon misak-ı milliye aykırıydı bağımsızlığımıza ters düşüyordu.. Montrö ile kaldırılınca tek söz sahibi yeniden Türk milleti oldu
  10. sosyal19-38

Atatürkçülük Ünitesi-sunumlar*etkinlikler*değerlendirme soruları, bir arada..

Atatürkçülük Ünitesi-sunumlar*etkinlikler*değerlendirme soruları, bir arada.. sagolasın hocam :)
  11. sosyal19-38

TC İnk. Ta. 2-3. Ünite Etkinlik

TC İnk. Ta. 2-3. Ünite Etkinlik cok tesekkurler hocam eglenceli bir şekilde tekrar olacak :)
  12. sosyal19-38

8.SINIF4.ÜNİTE EĞİTİM, KÜLTÜRVEHUKUK ALANINDA YAPILAN İNKILAPLAR ETKİNLİĞİ

8.SINIF4.ÜNİTE EĞİTİM, KÜLTÜRVEHUKUK ALANINDA YAPILAN İNKILAPLAR KAVRAMHARİTASI sagolun hocam :)
  13. sosyal19-38

Adım Çanakkale Soyadım Geçilmez

Adım Çanakkale Soyadım Geçilmez tesekkur ederim hocam