Arama sonuçlarınız

1. Y

T.C İnk. Tar. Atatürkçülük 2. ünite arayüzü--tamamı, video,etk,sunum vd.

Ben acamadim linkler etkin değilmi üzerine basiyorum bişey değişmiyor
  2. Y

istanbul fethi

Çok ugrastik öğrencilerimin ve benim ellerimize sağlık
  3. Y

Osmanlı Boşluk Doldurma

Osmanlı Boşluk Doldurma Bu konuları 7. Sınıflara veriyorsunuz yükselmesine sonuna kadar olan siyasi olayları veriyorum ben sonra yenilik hareketleri bunları kim veriyo ki
  4. Y

Sosyal Sorumluluk Projesi - Her Hafta 10 Köy Okuluna Ücretsiz Kitap

Sosyal Sorumluluk Projesi - Her Hafta 10 Köy Okuluna Ücretsiz Kitap YASEMİN kOÇER / TOKAT/BOZATALAN ORTAOKULU /EMİRSEYİT KASABASI BOZATALAN MAHALLESİ BOZATALAN ORTAOKULU
  5. Y

Sosyal Bilgiler Dersliğim

Manisa_merkez/Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu çok güzel sosyal sınıfı hocam o Atatürk'le ilgili posteri nasıl büyütüp çıkardınız ?
  6. Y

okullarda disiplin sorunu

okullarda disiplin sorunu aynen arkadaşlar derslerim öğrencilere uyarı yapmakla geçiyoo vala başka kurumlara geçiş olsa bu gün bırakmaya razıyım bu mesleği. Öğretmene bu kadar saygısısızlık görülmemmeiş bişey ben maesef her dersten bir savaş kaybetmiş gibi çıkıyorum özellikle 8 lerşn dersinden...
  7. Y

Ondokuz Mayıs Sosyal Bilgiler Mezunları

Ondokuz Mayıs Sosyal Bilgiler Mezunları bende yasemin 2005 mezunuyum ağrıda görev yapıyorum :))
  8. Y

Ağrı-Diyadin-Taşkesen Ortaokulu Sosyal Bilgiler Sergim

Ağrı-Diyadin-Taşkesen Ortaokulu Sosyal Bilgiler Sergim teşekür ederim arkadaşlar Allah nasip ederse bu sene daha orjinal materyaller gelştirmek isitiyoruz işallah :)))
  9. Y

Ağrı-Diyadin-Taşkesen Ortaokulu Sosyal Bilgiler Sergim yorumsuz yani sözün bittiği yermi diyosunuz yorum yapmayan arkadaşlar :)))))))))
  10. Y

Hazırlayan: Ysm KÇR
  11. Y

liberalizm

liberalizm serbest ekonomi modeli özel sektötü destekleyen kapitalizme karşı
  12. Y

Tarih Harita Seti

Tarih Harita Seti olmuyo ya değişik biyer çıkıyo indiremiyom ben bunrı :(((((
  13. Y

Tarih Harita Seti

Tarih Harita Seti arkadaşlar çoğu dosyayı indiremiyorum ben ne yapmam gerekiyo mesela bu dosyayı alamadım