Arama sonuçlarınız

1. Pegasus__

Etkinlik 8. Sınıf Kronoloji Çengel Bulmaca

Tarih Cevaplarını içeren versiyon Cevapları içermeyen Versiyon Cevap Anahtarı Faydalı olması dileği ile. Not. Dikey 8. cevapta bir hata olmuş. ilk kareyi yok sayarsanız düzelecektir.
  2. Pegasus__

Etkinlik 1. ve 2. Üniteler Genel Tekrar Çengel Bulmaca Etkinliği

Faydalı olması dileği ile. Cevap anhatarı
  3. Pegasus__

Etkinlik İklim ve Etkileri Çengel Bulmaca

Keyifli çözümler dilerim. :)
  4. Pegasus__

Etkinlik Harita Kavramları Çengel Bulmaca

Forum paylaşımlarından üretilmiştir.
  5. Pegasus__

BEP 1. Dönem 2. Yazılı

Bep Sınavları 5-1-2 6-1-2
  6. Pegasus__

Yaz Dönemi Kurs Planları 6-7-8 sınıflar

11 Temmuz Başlangıçlı haftalık 4 saat ve 31 ağustos bitimli 6-7-8. sınıflar planları.
  7. Pegasus__

Klasik-Boşluk-Doldurma-Test Sınavları Analiz Programı. Öğrenci ve Soru Eklemeli

Merhaba Arkadaşlar. kullandığım Sınav Analiz Programıdır. Örnek Doldurmalı hali ile paylaşıyorum. Programı yapan Hocamız Liseler için hazırlamış ama ben biraz değiştirerek kullanmaya başladım. umarım işinize yarar. Sayfa koruma parolası yoktur ama dikkatli olun.
  8. Pegasus__

Adey için Veli Bilgilendirme Broşürü

henüz tasarım aşamasında daha geliştirilebilir. ilk eskiz olarak fikirlerinizi ve eleştirileriniz bekliyorum saygılarımla... Ömer YOLCU
  9. Pegasus__

Atatürk Kronolojisi (Tarih Şeridi)

Çalışırken wikipedia Şablonundan Faydalandım. buraya jpg sürümünü koyuyorum. İsteyen olursa excel çalışmasını da koyarım... Kolay gelsin..
  10. Pegasus__

İslam Tarihi Mimari Eserler (Klasik, +Spesifik, Modern ve Post-Modern) HD

Geçmişten günümüze İslam Mimarisi'nin en güzel örnekleri ve hepside HD kalitesinde ister suınularda kullanın ister masaüstü arkaplan olarak kullanın :) Not: multiupload ile yüklenmiştir. tüm alternatiflerde partlar birbiri ile uyumludurlar Not2: partların tümünü indirince resimlere...
  11. Pegasus__

Adey Klavuzu Flas Kitapçık

okumak için daha zevkli :) okumak için http://data.axmag.com/data/201110/U31816_F58742/index.html
  12. Pegasus__

RİDEF ÇOCUĞUN DÜŞÜNCELERİ ANKETİ 2. KADEME ANKET SORULARI

çocuk için 2. kademe soruları. (renklendirilmiş)
  13. Pegasus__

Atatürk Kronolojisi

Umarım işinize yarar.. Not: alıntıdır tarafımdan düzenlenmiştir.
  14. Pegasus__

Sosyal Kulüp Dağılım Çizelgesi (Resimli)

Umarım işinize yarar
  15. Pegasus__

Belirli Gün ve Haftalar Çizelgesi

Listelenmiş hali.. Edit: Güncelleme