Arama sonuçlarınız

1. B

6 . Sınıf 5. Ünite - Üretim, Dağıtım ve Tüketim Ünite TAMAMI Uşak ÖDM soruları

6 . Sınıf 5. Ünite - Üretim, Dağıtım ve Tüketim Ünite TAMAMI Uşak ÖDM soruları
  2. B

Aydın ÖDM 6. Sınıf 4. ve 5. Ünite Testi

teşekkürler
  3. B

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

GÜZEL ÇALIŞMA HOCAM. ELİNİZE SAĞLIK. BEN DE ALABİLİR MİYİM ? [email protected]
  4. B

YERYÜZÜNDE YAŞAM DEĞERLENDİRME TESTİ 1

YERYÜZÜNDE YAŞAM DEĞERLENDİRME TESTİ 1 ÇOK GÜZEL HOCAM TEŞEKKÜRLER
  5. B

Ülkemizde Yetiştirilen Tarım Ürünleri Haritası 3 Boyutlu

Ülkemizde Yetiştirilen Tarım Ürünleri Haritası 3 Boyutlu Emeğinize sağlık hocam gerçekten güzel bir çalışma olmuş
  6. B

Ücretsiz Online Test ve Deneme Sitesi Yakında Yayında

Ücretsiz Online Test ve Deneme Sitesi Yakında Yayında emeğiniz için teşekkürler hocam
  7. B

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem I. Yazılı-YEPYENİ

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem I. Yazılı-YEPYENİ hocam klasik soru da eklesek? tesekkürler
  8. B

Anadoluda Kurulan İlk Türk Beylikleri (Tablo)

Anadoluda Kurulan İlk Türk Beylikleri (Tablo) teşekkür ederimr
  9. B

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kazanım Tablosu

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kazanım Tablosu teşekkürler diğer sınıflarınkiki yok mu hocam
  10. B

6.sınıf ders notları Yeni Müfredata Uygun ''Yeryüzünde Yaşam'' Ünitesi

6.sınıf ders notları Yeni Müfredata Uygun ''Yeryüzünde Yaşam'' Ünitesi ÇOK TEŞEKKÜRLER ANCAK ÇOK AYRINTILI
  11. B

1. ünite full konu anlatımı sunumu

bakmadım daha içeriğine ama sağolasın genç. tebrikler
  12. B

Yeryüzünde Yaşam ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri

Yeryüzünde Yaşam ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri bakamadım daha ama yazılan yorumlar nedeniyle ve göründüğü kadarıyla yararlı paylaşım.teşekkürler hocam
  13. B

telefon kitle iletişim aracımıdır

telefon kitle iletişim aracımıdır ''demir kapı'' isim tamlaması mı yoksa sıfat tamlaması mı gibi bi soru bu. tartışmalı konularda soru gelmez diye düşünüyorum. ama çoklu mesaj olay düşününce cep telefonu kitle iletişim aracı ama ev telefonları norma iletişim aracı denilebilir.
  14. B

Birinci Dünya Savaşı

Birinci Dünya Savaşı TEŞEKKÜRLER
  15. B

Sağlık Temizlik ve Beslenme Kulübü

Sağlık Temizlik ve Beslenme Kulübü çok teşekkürler
  16. B

2010-2011 EYLÜL AYI SEMİNER ÇALIŞMASI DEĞİŞEN DERS SAATLERİ

2010-2011 EYLÜL AYI SEMİNER ÇALIŞMASI DEĞİŞEN DERS SAATLERİ ELİNE SAĞLIK GÜZEL OLMUŞ HOCAM